Program


16.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
21.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
28.10.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
20.11.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
28.11.
FK ´93, Prievidza
11.12.
FK Otáznik, Levice

10.10.
Úsmev, Košice
11.10.
Úsmev, Košice
9.10.
FK Otáznik pri kine Junior, Levice
9.10.
FK pri kine Mier, Nové Zámky
9.10.
Úsmev, Košice
10.10.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
13.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
14.10.
FK Iskra, Kežmarok
19.10.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
29.10.
Kinoklub Tatra, Nitra
21.10.
FK Fontána, Piešťany
21.10.
FK Cinema pri kine Mier, Trstená
21.10.
FK pri kine Mier, Považská Bystrica
22.10.
FK pri kine Nova, Sereď
22.10.
FK Pocity, Prešov
22.10.
FK Rebel pri kine Baník, Handlová
23.10.
FK MCK pri kine Záhoran, Malacky
23.10.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
23.10.
FK Ilúzia pri kine Kultúra, Ružomberok
23.10.
Kinoklub Fajn, Humenné
28.10.
FK Poprad pri kine Tatran, Poprad

6.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
12.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
5.10.
FK Bytča
8.10.
FK Stanica, Žilina
9.10.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
10.10.
Vasmacska, Komárno
10.10.
Kino Tatra, Vráble
23.10.
Filmový klub, Stropkov
4.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
7.11.
FK ´93, Prievidza

25.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
26.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
27.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
28.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
29.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
30.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
31.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
24.10.
Úsmev, Košice
25.10.
Úsmev, Košice
27.10.
Úsmev, Košice
24.10.
Kino Lastovička, Dubnica nad Váhom
24.10.
Artkino Metro, Trenčin
28.10.
Artkino Metro, Trenčin
27.10.
FK Malý Berlín, Trnava
28.10.
Kinoklub Tatra, Nitra
28.10.
Kino Mladosť, Bratislava
29.10.
FK Rebel pri kine Baník, Handlová
29.10.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
29.10.
FK Oko pri kine Akademik, Banská Štiavnica
30.10.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
30.10.
FK Pocity, Prešov
30.10.
FK pri kine Mier, Nové Zámky
31.10.
Kino Mladosť, Bratislava
31.10.
Kino Úsmev, Hlohovec
3.11.
Tabačka Kulturfabrik, Košice
6.11.
FK pri kine Považan, Nové Mesto nad Váhom
7.11.
FK K4 pri kine Mier, Modra
11.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
20.11.
FK MCK pri kine Záhoran, Malacky
25.11.
FK Iskra, Kežmarok
8.12.
FK Otáznik, Levice
Obrázok k filmu IDA (2013)

25.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica

5.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
7.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
8.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
9.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
14.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
1.10.
Úsmev, Košice
2.10.
Úsmev, Košice
3.10.
Úsmev, Košice
5.10.
Úsmev, Košice
6.10.
Úsmev, Košice
8.10.
Úsmev, Košice
9.10.
Úsmev, Košice
2.10.
FK Otáznik pri kine Junior, Levice
3.10.
FK Malý Berlín, Trnava
7.10.
FK Iskra, Kežmarok
7.10.
Golden Art Club, Liptovský Mikuláš
24.10.
FK Priestor, Lučenec
15.10.
FK ´93, Prievidza
8.10.
FK KMC pri kine Mier, Spišská Nová Ves
25.10.
Kino* Divadla Pôtoň, Bátovce
7.10.
Kinoklub Tatra, Nitra
14.10.
FK Poprad pri kine Tatran, Poprad
15.10.
FK Rebel pri kine Baník, Handlová
22.10.
FK Stanica, Žilina
29.10.
FK pri kine Nova, Sereď
30.10.
FK MCK pri kine Záhoran, Malacky
30.10.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
30.10.
Kinoklub Fajn, Humenné

27.10.
Artkino za zrkadlom, Bratislava

25.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
26.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
27.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
28.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
29.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
30.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
31.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
24.10.
Úsmev, Košice
25.10.
Úsmev, Košice
27.10.
Úsmev, Košice
24.10.
Kino Lastovička, Dubnica nad Váhom
24.10.
Artkino Metro, Trenčin
28.10.
Artkino Metro, Trenčin
27.10.
FK Malý Berlín, Trnava
28.10.
Kinoklub Tatra, Nitra
28.10.
Kino Mladosť, Bratislava
29.10.
FK Rebel pri kine Baník, Handlová
29.10.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
29.10.
FK Oko pri kine Akademik, Banská Štiavnica
30.10.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
30.10.
FK Pocity, Prešov
30.10.
FK pri kine Mier, Nové Zámky
31.10.
Kino Úsmev, Hlohovec
31.10.
Kino Mladosť, Bratislava
3.11.
Tabačka Kulturfabrik, Košice
6.11.
FK pri kine Považan, Nové Mesto nad Váhom
7.11.
FK K4 pri kine Mier, Modra
11.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
20.11.
FK MCK pri kine Záhoran, Malacky
25.11.
FK Iskra, Kežmarok
8.12.
FK Otáznik, Levice

17.10.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica

19.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava

8.11.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
11.11.
Kino Mldosť, Bratislava
12.11.
FK pri kine Nova, Sereď
12.11.
FK pri kine Danubius, Štúrovo
12.11.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
13.11.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
13.11.
Kinoklub Fajn, Humenné
13.11.
FK Ilúzia pri kine Kultúra, Ružomberok
13.11.
Kino Tatra, Stará Ľubovňa
18.11.
Kino Klub, Revúca
21.11.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
27.11.
FK Torysa, Sabinov
28.11.
FK K4 pri kine Mier, Modra

1.10.
Cinema City Polus, Bratislava
2.10.
Cinema City Polus, Bratislava
3.10.
Cinema City Polus, Bratislava
4.10.
Cinema City Polus, Bratislava
5.10.
Cinema City Polus, Bratislava
6.10.
Cinema City Polus, Bratislava
7.10.
Cinema City Polus, Bratislava
8.10.
Cinema City Polus, Bratislava
9.10.
Cinema City Polus, Bratislava
1.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
2.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
3.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
4.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
5.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
6.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
7.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
8.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
9.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
10.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
11.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
12.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
13.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
14.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
15.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
16.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
17.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
18.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
19.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
20.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
21.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
22.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
23.10.
Cinema City Eurovea, Bratislava
1.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
2.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
3.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
4.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
5.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
6.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
7.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
8.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
9.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
10.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
11.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
12.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
13.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
14.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
15.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
16.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
17.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
18.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
19.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
20.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
21.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
22.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
23.10.
Cinema City Aupark, Bratislava
1.10.
Ster Century Cinemas, Košice
2.10.
Ster Century Cinemas, Košice
2.10.
Kino Star, Lučenec
2.10.
Kino Star, Zvolen
1.10.
Ster Century Cinemas, Spišská Nová Ves
2.10.
Ster Century Cinemas, Spišská Nová Ves
1.10.
Ster Century Cinemas, Žilina
2.10.
Ster Century Cinemas, Žilina
1.10.
Ster Century Cinemas, Prievidza
2.10.
Ster Century Cinemas, Prievidza
2.10.
Kino DK, Galanta
1.10.
FK pri kine Mladosť, Senica
1.10.
Kino Film Europe, Bratislava
6.10.
Kino Film Europe, Bratislava
1.10.
FK Rebel pri kine Baník, Handlová
1.10.
Panoramatické 3D kino, Partizánske
1.10.
FK pri kine Nova, Sereď
2.10.
Kinoklub Fajn, Humenné
2.10.
Kino Centrum, Snina
4.10.
FK Bombura, Brezno
6.10.
Kino Lamač, Bratislava
8.10.
Kino Centrum, Michalovce
15.10.
FK KMC pri kine Mier, Spišská Nová Ves
1.10.
Cinemax Bory, Bratislava
2.10.
Cinemax Bory, Bratislava
3.10.
Cinemax Bory, Bratislava
4.10.
Cinemax Bory, Bratislava
5.10.
Cinemax Bory, Bratislava
6.10.
Cinemax Bory, Bratislava
17.10.
Cinemax Bory, Bratislava
18.10.
Cinemax Bory, Bratislava
19.10.
Cinemax Bory, Bratislava
20.10.
Cinemax Bory, Bratislava
21.10.
Cinemax Bory, Bratislava
23.10.
Cinemax Bory, Bratislava
1.10.
Cinemax, Žilina
2.10.
Cinemax, Žilina
1.10.
Cinemax, Trnava
2.10.
Cinemax, Trnava
1.10.
Cinemax, Trenčín
2.10.
Cinemax, Trenčín
1.10.
Cinemax, Prešov
2.10.
Cinemax, Prešov
1.10.
Cinemax, Nitra
2.10.
Cinemax, Nitra
1.10.
Cinemax, Martin
2.10.
Cinemax, Martin
1.10.
Cinemax, Košice
2.10.
Cinemax, Košice
21.10.
Cinemax, Košice
22.10.
Cinemax, Košice
23.10.
Cinemax, Košice
1.10.
Cinemax, Banská Bystrica
2.10.
Cinemax, Banská Bystrica
5.10.
Cinemax, Banská Bystrica
6.10.
Cinemax, Banská Bystrica
21.10.
Cinemax, Banská Bystrica
22.10.
Cinemax, Banská Bystrica
23.10.
Cinemax, Banská Bystrica
1.10.
Cinemax, Dunajská Streda
1.10.
Cinemax, Poprad
1.10.
Cinemax, Skalica
1.10.
FK Stanica, Žilina
1.10.
FK ´93, Prievidza
1.10.
Tatra, Komárno
1.10.
Kino Nicolaus, Liptovský Mikuláš
2.10.
Kino Nicolaus, Liptovský Mikuláš
4.10.
Kino Nicolaus, Liptovský Mikuláš
1.10.
Úsmev, Košice
2.10.
Úsmev, Košice
8.10.
Úsmev, Košice
10.10.
Úsmev, Košice
18.10.
Úsmev, Košice
21.10.
Úsmev, Košice
22.10.
Úsmev, Košice
23.10.
Úsmev, Košice
24.10.
Úsmev, Košice
27.10.
Úsmev, Košice
1.10.
Kino Tekov, Zlaté Moravce
2.10.
Kino Tekov, Zlaté Moravce
2.10.
FK pri kine Mier, Nové Zámky
2.10.
Filmový klub, Stropkov
2.10.
FK pri kine Mladosť, Vranov nad Topľou
3.10.
Spoločenský dom Topoľčany
1.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
2.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
2.10.
Kino Mladosť, Bratislava
4.10.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
4.10.
FK Oko pri kine Akademik, Banská Štiavnica
4.10.
Artkino Metro, Trenčin
6.10.
Artkino Metro, Trenčin
6.10.
Kino Kultúra, Krupina
7.10.
FK Kultúra, Námestovo
8.10.
Kino Hron, Žiar nad Hronom
8.10.
FK Cinema pri kine Mier, Trstená
9.10.
FK Podduklianské stredisko, Svidník
10.10.
Kino Nostalgia, Bratislava
10.10.
Kino Apollo pri Gemerskom osvetovom stredisku, Rožňava
11.10.
Kino Diamant, Dudince
11.10.
Artkino za zrkadlom, Bratislava
12.10.
Kino Tatra, Vráble
13.10.
FK Bytča
17.10.
Kino Tatra, Stará Ľubovňa
19.10.
FK Ypsilon pri kine Jašík, Turzovka
28.10.
Kino Mier, Senec
29.10.
FK KMC pri kine Mier, Spišská Nová Ves
1.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
2.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
3.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
4.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
5.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
6.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
7.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
8.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
9.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
10.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
11.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
12.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
13.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
14.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
15.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
17.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
20.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
25.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
26.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
27.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
29.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
21.10.
Kinoklub Fajn, Humenné
24.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
25.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
26.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
27.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
28.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
29.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
30.10.
Mlyny Cinemas, Nitra
2.11.
Kino Palárik, Čadca
13.11.
Kino Nicolaus, Liptovský Mikuláš
18.11.
Kino Nicolaus, Liptovský Mikuláš
16.11.
Kino Nostalgia, Bratislava
17.11.
FK Torysa, Sabinov
20.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
25.11.
Kinoklub Tatra, Nitra

8.11.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
9.11.
Kino Nostalgia, Bratislava
10.11.
FK Malý Berlín, Trnava
11.11.
Kino Mldosť, Bratislava
11.11.
FK Cinema pri kine Mier, Trstená
11.11.
Kino Inak v A4, Bratislava
12.11.
FK pri kine Nova, Sereď
12.11.
FK pri kine Danubius, Štúrovo
12.11.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
13.11.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
13.11.
Kinoklub Fajn, Humenné
13.11.
FK Ilúzia pri kine Kultúra, Ružomberok
13.11.
Kino Tatra, Stará Ľubovňa
18.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
18.11.
Kino Klub, Revúca
21.11.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
21.11.
Tabačka Kulturfabrik, Košice
27.11.
FK Torysa, Sabinov
28.11.
FK K4 pri kine Mier, Modra

4.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
5.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
6.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
9.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
12.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
14.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
1.10.
FK KMC pri kine Mier, Spišská Nová Ves
2.10.
Kino Nostalgia, Bratislava
24.10.
Kino Nostalgia, Bratislava
2.10.
FK Kultúra, Námestovo
11.10.
Kino* Divadla Pôtoň, Bátovce
17.10.
Kino Úsmev, Hlohovec
3.10.
Kino Lastovička, Dubnica nad Váhom
7.10.
FK Fontána, Piešťany
7.10.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
8.10.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
21.10.
Kinoklub Tatra, Nitra
8.10.
FK ´93, Prievidza
9.10.
FK pri kine Považan, Nové Mesto nad Váhom
9.10.
FK MCK pri kine Záhoran, Malacky
9.10.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
9.10.
FK pri DK Šaľa
9.10.
Kinoklub Fajn, Humenné
9.10.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
10.10.
Úsmev, Košice
12.10.
Úsmev, Košice
13.10.
Úsmev, Košice
16.10.
Úsmev, Košice
12.10.
FK Malý Berlín, Trnava
10.10.
FK Priestor, Lučenec
13.10.
FK pri kine Orbis, Rimavská Sobota
14.10.
Golden Art Club, Liptovský Mikuláš
14.10.
FK pri kine Mier, Považská Bystrica
22.10.
FK pri kine Mladosť, Senica
22.10.
FK Kultúrne centrum, Pezinok
23.10.
Kino klub, Revúca
28.10.
FK Iskra, Kežmarok

16.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
21.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
28.10.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
20.11.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
28.11.
FK ´93, Prievidza
11.12.
FK Otáznik, Levice
Obrázok k filmu 25 zo šesťdesiatych alebo Československá nová vlna (2010)

4.11.
FK Otáznik, Levice
21.11.
Kino Mldosť, Bratislava
21.11.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
21.11.
Kino Lastovička, Dubnica nad Váhom
23.11.
Kino Film Europe, Bratislava
24.11.
Kino Lamač, Bratislava
25.11.
FK Poprad pri kine Tatran, Poprad
25.11.
FK Cinema pri kine Mier, Trstená
25.11.
Kinoklub Tatra, Nitra
25.11.
FK Alternatíva pri kine Moskva, Martin
26.11.
FK KMC pri kine Mier
26.11.
Artkino za zrkadlom, Bratislava
26.11.
FK pri kine Nova, Sereď
26.11.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
26.11.
Kino Film Europe, Bratislava
26.11.
FK Oko pri kine Akademik, Banská Štiavnica
27.11.
Kinoklub Fajn, Humenné
27.11.
FK pri kine Považan, Nové Mesto nad Váhom
28.11.
Kino Nostalgia, Bratislava
2.12.
FK Iskra, Kežmarok

25.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
26.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
27.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
30.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
1.10.
Kino Mladosť, Bratislava
1.10.
Úsmev, Košice
2.10.
Úsmev, Košice
3.10.
Úsmev, Košice
4.10.
Úsmev, Košice
8.10.
Úsmev, Košice
1.10.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
2.10.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
2.10.
FK Pocity, Prešov
3.10.
FK K4 pri kine Mier, Modra
8.10.
FK pri kine Nova, Sereď
6.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
7.10.
FK Poprad pri kine Tatran, Poprad
8.10.
Úsmev, Košice
15.10.
Kinoklub Tatra, Nitra
16.10.
FK pri kine Považan, Nové Mesto nad Váhom
17.10.
FK Kultúra, Námestovo
21.10.
FK Iskra, Kežmarok
27.10.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
28.10.
Golden Art Club, Liptovský Mikuláš
28.10.
FK Cinema pri kine Mier, Trstená
29.10.
FK ´93, Prievidza
29.10.
Tabačka Kulturfabrik, Košice
29.10.
FK pri kine Mladosť, Senica
18.10.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
31.10.
Artkino Metro, Trenčin
13.11.
FK pri DK Šaľa
19.11.
FK Oko pri kine Akademik, Banská Štiavnica

6.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
13.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
4.10.
Artkino Metro, Trenčín
6.10.
Artkino Metro, Trenčín
12.10.
Kino Kultúra, Kurpina
13.10.
Kino Nostalgia, Bratislava
17.11.
Kino Lamač, Bratislava

6.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
9.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
12.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
20.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
26.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
9.10.
FK pri kine Mladosť, Vranov nad Topľou
11.10.
Artkino Metro, Trenčin
13.10.
Artkino za zrkadlom, Bratislava
24.10.
Kino Tatra, Stará Ľubovňa
11.11.
FK Iskra, Kežmarok
13.11.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
19.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica

12.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
15.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
2.10.
FK pri kine Považan, Nové Mesto nad Váhom
10.10.
FK pri kine Orbis, Rimavská Sobota
10.10.
Úsmev, Košice
12.10.
Úsmev, Košice
13.10.
Úsmev, Košice
14.10.
Úsmev, Košice
10.10.
Kino Lastovička, Dubnica nad Váhom
31.10.
Kino Lastovička, Dubnica nad Váhom
14.10.
FK Fontána, Piešťany
15.10.
FK pri kine Nova, Sereď
15.10.
FK Naoko pri kine Hviezda, Trnava
16.10.
FK MCK pri kine Záhoran, Malacky
16.10.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
16.10.
Kinoklub Fajn, Humenné
21.10.
FK Poprad pri kine Tatran, Poprad
21.10.
Golden Art Club, Liptovský Mikuláš
22.10.
FK ´93, Prievidza
23.10.
FK pri DK Šaľa
24.10.
FK K4 pri kine Mier, Modra
28.10.
Kino klub, Revúca
31.10.
FK Malý Berlín, Trnava

6.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
13.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
4.10.
Artkino Metro, Trenčín
6.10.
Artkino Metro, Trenčín
12.10.
Kino Kultúra, Kurpina
13.10.
Kino Nostalgia, Bratislava
17.11.
Kino Lamač, Bratislava

31.10.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
1.11.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
2.11.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
3.11.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
4.11.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
5.11.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
6.11.
FK pri kine Lumiere, Bratislava
3.11.
Kino Lamač, Bratislava
3.11.
Kino Úsmev, Košice
4.11.
FK Cinema pri kine Mier, Trstená
4.11.
FK Poprad pri kine Tatran, Poprad
4.11.
Kino Inak v A4, Bratislava
5.11.
FK pri kine Nova, Sereď
5.11.
Kino Kultúra, Krupina
5.11.
FK Pocity, Prešov
5.11.
Kino Žriedlo, Bardejovské kúpele
6.11.
FK Podduklianské stredisko, Svidník
6.11.
Kino Centrum, Michalovce
6.11.
FK Európa pri kine Apollo, Lučenec
6.11.
FK pri DK Šaľa, Šaľa
6.11.
FK Kultúrne centrum pri kine Dom kultúry, Pezinok
7.11.
Kinoklub Fajn, Humenné
7.11.
Kino Tatra, Stará Ľubovňa
11.11.
FK Rebel pri kine Baník, Handlová
12.11.
FK KMC pri kine Mier, Spišská Nová Ves
13.11.
FK pri kine Mladosť, Vranov nad Topľou
14.11.
FK Ilúzia pri kine Kultúra, Ružomberok
14.11.
Kino Mier, Modra
19.11.
FK Ilúzia, Ružomberok
20.11.
Artkino za zrkadlom, Bratislava
20.11.
FK pri kine Mier, Nové Zámky
21.11.
FK v Múzeu SNP, Banská Bystrica
27.11.
FK Otáznik, Levice
27.11.
FK MCK pri kine Záhoran, Malacky
27.11.
FK Partizán pri kine Akropola, Kremnica
16.12.
FK Iskra, Kežmarok